Обрати сторінку

Befag

Вартість паркетної дошки Befag від 710 грн.

Для уточнення ціни та замовлення телефонуйте за номером 067-681-11-15.

Для покупки паркетної дошки заповність форму

[contact-form-7 id=”2572″ title=”Повідомлення замовлення товару”]

Купити паркетну дошку Befag у Львові за демократичною ціною

Паркетна дошка виробництва Befag мабуть є однією з найбільш купованих марок на території України. Виробництво даної паркетної дошки сконцентровано в Угорщині. Паркетна дошка Befag виготовляється з десятка порід дерева і задовольнить запити самого витонченого покупця. Befag веде виробництво з нульового циклу, починаючи від вибору деревини і її сушіння та закінчуючи вже шліфуванням і покриттям дошки лаком.

Переваги паркетної дошки Befag:

  • Доступна ціна + відмінна якість робить паркетну дошку Befag одним з лідером ринку.
  • Інноваційне замкове з’єднання PanLoc.
  • Величезний вибір декорів.
  • Нижній шар паркетної дошки Befag складається з ялинової фанери, що гарантує правильну геометрію дошки і відсутність викривлень.
  • Befag сертифікований по контролю якості і екологічності ISO 9002 та ISO 14001.
  • Паркетна дошка Befag покривається високоякісним лаком, що гарантує велику стійкість до ушкодженням і високу вологостійкість.

Паркетна дошка Befag цінаШирокий асортимент та низькі ціни – чому паркетну дошку Бефаг варто купувати саме у нашому магазині?

В салоні “Дім підлоги та дверей” на Південному представлений найбільший у Львові асортимент паркетної дошки Befag. Завдяки демократичній ціновій політиці та фаховим консультаціям наш магазин за багато років своєї історії отримав своїх лояльних клієнтів. Сподіваємось побачити серед них і вас!