Обрати сторінку

Ламінат

Для покупки ламінату заповніть форму нижче

[contact-form-7 id=”2572″ title=”Повідомлення замовлення товару”]

Купити ламінат за демократичною ціною

При виборі покриття на підлогу ми часто зупиняємо свій вибір на ламінаті. Це і не дивно, адже таке покриття відносно довговічне, ударостійке, стійке до механічних пошкоджень, має хороші звукоізоляційні та антистатичні властивості, просте при укладці та догляді, при дотриманні певних температурних режимів підходить і до системи “тепла підлога”. Якщо додати до цього його елегантний вигляд та демократичну ціну, то таке покриття стає незамінним для різних категорій населення. На ламіновані підлоги встановлені найбільш демократичні ціни, які розраховані на всі верстви населення із різним рівнем доходу.

Найширший у Львові асортимент ламінату та іншого покриття для підлоги

Купити ламінат у Львові

Ознайомитися із найбільшим асортиментом підлогового покриття у Львові можна у нашому магазині “Дім підлоги та дверей”. Чільне місце серед цього розмаїття займає і ламінована підлога. Найповніше ознайомитися із нашим величезним асортиментом можна на сайті у галереї товарів, також зателефонувавши нашим фахівцям можна отримати професійні відповіді на запитання, які у вас виникли при виборі ламінату. У нас представлені не тільки найкращі виробники України, але і найкращі європейські бренди. Переглянувши весь асортимент, представлений у нашому магазині, ви обов’язково зможете підібрати те, що підійде саме вам. Ламінована підлога вдало гармоніює із найсміливішими задумами дизайнера, адже її малюнок може бути імітацією не лише традиційної  натуральної деревини, екзотичної деревини, але і натурального каменю.  

Який ламінат найкраще купити

Ламінат Львів ціна

Незважаючи на суперечливі відгуки серед знайомих про ламіноване покриття для підлоги, при правильному виборі та догляді воно може служити досить довго. та не втрачати свого вигляду. Адже таке покриття не втрачає кольору та не вигорає від сонячного світла. Надзвичайно важливою характеристикою для ламінату є його клас зносостійкості. Найбільшим попитом користується 31, 32 та 33 класи. Буває покриття і нижчого класу, яке є значно дешевшим, проте ми б не рекомендували його для придбання оскільки така підлога має низьку зносостійкість. Ламінат 31 класу рекомендується для комерційних приміщень із слабким навантаженням, де він прослужить 3-5 років, відповідно у житловому приміщенні таке покриття зможе прослужити значно довше.  Дещо міцнішим є покриття 32 класу. У комерційних приміщеннях навіть при середньому навантаженні воно зможе служити не втрачаючи вигляду 6-7 років, у домашніх умовах звичайно таке покриття без проблем пролежить на 2-3 роки більше. Найбільш зносостійким є ламінат 33 класу. У комерційних приміщеннях із інтенсивним навантаженням він, на відміну від покриття нижчого класу, зможе служити 8-10 років, не змінюючи зовнішнього вигляду. Відповідно у квартирі чи будинку при менш інтенсивному навантаженні таке покриття служитиме значно довше не змінюючи зовнішнього вигляду.  Окрім цього при виборі ламінованої підлоги слід звернути свою увагу на систему замків. Це може бути  lock-замок або click-замок. Не зважаючи на те, що підлога із системою click-замок дещо дорожча, ми б радили зупинити свій вибір саме на ній, адже вона забезпечує краще прилягання планок навіть при інтенсивному навантаженні на підлогу, а ще вона простіша в укладці.

Ламінат у Львові – ціна відповідає якості

Найголовніше при виборі ламінованої підлоги не забувати вислів “Економія має бути розумною”, адже здешевлюючи виробництво ламінату виробники можуть використовувати неякісні замінники, які не лише зменшать термін експлуатації, але і можуть нашкодити вашому здоров’ю. Перед тим, як зупинити свій вибір на чомусь одному слід ретельно ознайомитися із запропонованим асортиментом, проконсультуватися із професійними консультантами та вибрати оптимальний варіант ”ціна-якість”.

Чому ламінат найкраще купити у нашому салоні?

Ознайомившись на нашому сайті із асортиментом представленої продукції ви зможете обрати саме те, що вам потрібно. Високопрофесійні консультанти нададуть фахову пораду який клас найкраще придбати саме для вашого приміщення, щоб покриття прослужило якомога довше. Надзвичайно широкий вибір продукції у нашому магазині “Дім підлоги та дверей”, який розміщується на ринку “Південний” надає можливість вибрати ламіновану підлогу яка вдало гармоніюватиме із загальним дизайном вашого помешкання, підкреслюватиме креативність ідеї чи втілення затишку та комфорту. У нас ви отримаєте не тільки демократичні ціни, фахову консультацію, ми здійснюємо і доставку товару у межах Львова. Замовивши обрану позицію у телефонному режимі ви отримаєте її вчасно і в обумовлені терміни. Пам’ятайте, високоякісний ламінат не скрипить, не деформується, не змінює свого кольору, не всихається, не має шкідливих випарів. Ми пропонуємо вам лише найкраще, тому приходьте і самі у цьому переконайтеся.

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
5 based on 2 votes
Product Name
Ламінат