Обрати сторінку

Parador

Для замовлення ламінату заповніть форму нижче

[contact-form-7 id=”2572″ title=”Повідомлення замовлення товару”]

Купити німецький ламінат Parador у Львові

Якщо ви вирішили придбати підлогове покриття преміум-класу, радимо вам звернути свою увагу на ламінат німецького бренду Parador, адже це один із найуспішніших виробників цієї продукції у світі. Його колекції містять більше 70 різноманітних декорів у найнеймовірніших стилях, у тому числі і з 3-D малюнками.

Переглядаючи асортимент, представлений брендом Парадор, ми зустрічаємо як продукцію із класичним малюнком (імітація деревини, мармуру, природного каменю), так і більш екстравагантні рішення, що дозволяє віднайти саме те, що ідеально гармоніюватиме із дизайном вашого помешкання.

Ламіноване покриття Парадор – найширший асортимент у Львові за мінімальною ціною

купити ламінат Parador (Парадор) у Львові

Продукцію компанії Парадор високо цінують не тільки за різноманітність асортименту, якісні характеристики ламінату вражають навіть професіоналів у сфері підлогових покритів.

В першу чергу варто відзначити унікальні замки, що з’єднують дошки Safe-Lock і Automatic Click. Вони дозволяють монтувати підлогу швидко та легко, окрім цього, замки просочуються особливим розчином, який не пропускає вологу всередину покриття і  унеможливлює його пошкодження.

Ще однією позитивною якістю цього підлогового покриття є його високі звукопоглинаючі властивості, чим воно завдячує підкладці AKUST, яка приглушує звуки кроків. Неймовірна зносостійкість та стійкість до механічних пошкоджень дозволяє використовувати ламінат Parador не тільки у помешканнях, але і у комерційних приміщеннях.

Ламінат Парадор (Parador) ціна у Львові

ламінат Parador (Парадор) у Львові ціна

Щорічно компанія Парадор пропонує своїм покупцям оцінити інноваційні рішення, які завжди дивують своєю сучасністю та можливостями. Бажаючі придбати ламінат Парадор у Львові завжди можуть його отримати завдяки чудовим колекціям, які представлені у нашому магазині. При цьому ціна на підлогове покриття залишається у межах розумного, не зважаючи на те, що воно найкраще у своєму сегменті.

Окрім усього вищеперерахованого унікальність цього підлогового покриття і у його економічності. Наприклад, покриття із колекції Trend Time можна монтувати ялиночкою, при цьому не залишається відходів. Також можна поєднувати різні колекції при монтуванні ламінату.

У нашому магазині-салоні  у Львові широко представлені колекції німецького бренду Парадор відмінної якості та за доступними цінами.