Обрати сторінку

Коркові шпалери – запорука затишку та стилю у вашому домі

Коркові шпалери – ідеальний варіант для сучасного дизайну житла

Розглядаючи ідеї для ремонту свого помешкання ми часто акцентуємо свою увагу на екологічності та безпеці матеріалу, який будемо використовувати для оздоблення інтер’єру. У своєму виборі покладаємося на поради друзів, особистий смак, ідеї дизайнера. Ми хочемо запропонувати вам і своє бачення затишного інтер’єру будинку. Щоб надати своєму помешканню домашнього тепла та сучасного вигляду, у наш час дизайнери часто вдаються до використання коркових шпалер. Коркові шпалери – це ідельне рішення для оздоби будь-якого приміщення у будинку. Вони можуть використовуватися як у кухні, коридорі чи передпокої, так і у вітальні, спальні чи дитячій кімнаті. І що найважливіше, корок для стін – це екологічно чистий матеріал, адже виробляють їх із кори коркового дуба, знімаючи її тонким шаром кожні десять років, після чого дерево відновлюється і наростає свіжа кора. Окрім цього, безумовними перевагами такого покриття є довговічність, висока звуко та теплоізоляція. Вони антибактеріальні і не сприяють поширенню цвілі та грибка, поширенню вогню завдяки високій вогнетривкості, не накопичують пилу чи статичної електрики. Єдиним недоліком такого покриття як коркові шпалери є їхня ціна. Проте, зваживши усі плюси та мінуси, все-таки варто звернути свою увагу на таке покриття, як настінна пробка. Якщо ви також зацікавлені у підлоговому покритті, можемо порадити паркетну дошку за мінімальною ціною у Львові.

Коркові шпалери у Львові за мінімальною ціною

Шпалери з корку за мінімальною ціною

Коркові шпалери у Львові можна побачити у широкому асортименті у нашому магазині. Вони можуть бути як у рулонах, так і плитами.  Придбавши корок настінний варто потурбуватися і про якісне приклеювання цього матеріалу, щоб він міг довго прослужити. Перед монтажем потрібно підготувати основу: вирівняти поверхню та обробити її грунтівкою, яка повинна добре висохнути, адже до вологої поверхні клей триматися не буде. Слід придбати спеціальний клей, який призначений для корку, адже будь-який не зможе втримати порівняно важкі шпалери. Наносити його спеціальним шпателем, при цьому слід поводитися із клеєм акуратно, щоб не потрапили частинки на лицьову поверхню, тому що можуть з’явитися плями, які буде важко вивести. Із технологією нанесення клею і самого монтажу шпалер слід уважно та детально ознайомитися на упаковці. Потрібно чітко дотримуватися інструкції при нанесенні клею та при безпосередньому монтажу коркових шпалер щоб у майбутньому уникнути неприємностей у вигляді здуття корку на стінах чи відклеєних кутиків. Також перед тим, як приступати до поклейки матеріалу слід зробити собі розмітку на стіні, щоб не виникло згодом сюрпризів у вигляді скосів чи накладок.  Для цього варто заздалегідь підготувати собі рівень, висок та олівець. Також потрібно мати напоготові гострий ніж або ножиці для підрізання зайвого шматка шпалер. Якщо ви не впевнені у своїй вправності, то таку роботу варто довірити професіоналам, тому що ваші дрібні помилки можуть потім дорого коштувати, коли прийдеться переклеювати корок для стін.

Чому настінну пробку варто купити у нашому магазині?

Купити коркові шпалери у Львові можна у магазині-салоні “Дім підлоги та дверей” що зручно розташований на ринку “Південний” у торговому центрі “Будмаркет”. Тут ви знайдете не тільки найширший асортимент коркового покриття, але і фахову консультацію наших спеціалістів. А ціна на корок настінний вас приємно здивує. Адже у порівнянні із іншими пропозиціями ви знайдете у нас демократичні ціни на високоякісну продукцію. Вартість шпалер з корку може бути різною в залежності від товщини шпалер та основи, адже вони можуть бути і на паперовій основі.

Обравши для оздоби коркові шпалери, ви не тільки створите у помешканні атмосферу затишку та умиротворення, за їх допомогою ви зможете здійснити найрізноманітніші задумки дизайнера. Адже настінна пробка легко ріжеться, що дозволяє створювати із нього неповторні і оригінальні картини та орнаменти, він є достатньо фактурним матеріалом, тому завжди виглядає вишукано. Пробка настінна – це поєднання практичності та модного мотиву, що вигідно вирізняє це покриття на сучасному ринку оздоблювальних матеріалів. Якщо бажаєте зробити своє помешкання ексклюзивним, сучасним, стильним та водночас гармонійним та естетичним –  зверніть свою увагу на коркові шпалери.