Обрати сторінку

Паркетна дошка Львів – різноманітність порід деревини

 Сучасні виробники пропонують на вибір покупця надзвичайно широкий асортимент паркетної дошки. Вона може бути виготовлена як із звичної для нас деревини, так і з екзотичних порід. Безперечно. фаворитом із звичайної для нас деревини завжди є дуб. Деревина дуба тверда, тому таке підлогове покриття надзвичайно зносостійке та служитиме багато років. Також дуб стійко переносить перепади вологи, не всихає та не деформується при зміні умов експлуатації.

Паркетна дошка – види деревних порід, придатних для її виробництва

Деревина буку вирізняється спокійними тонами, вона чудово доповнить інтер`єр дитячої кімнати. Проте похвалитися зносостійкістю та стабільністю як у дуба, вона, безперечно, не може.

Підлогове покриття із клену вирізнятиметься світлим чітким малюнком із кремовим відтінком, воно достатньо стабільне та зносостійке.

Паркетна дошка Львів огляд

Надзвичайної вишуканості та неповторності надасть інтер`єру покриття із вишні. Воно може бути найрізноманітніших відтінків у кольоровій палітрі від кавового до світлого тонів, також може бути і неповторного рожевого відтінку.

Горіх – це деревина із яскраво вираженою структурою, твердістю та стабільністю майже не поступається дубу, тому у неї чудові експлуатаційні характеристики.  

Якщо ж розглядати екзотичні породи деревини, то вони достатньо тверді, тому стійкі до стирання та довговічні у експлуатації. Якщо ж дивитися на вологостійкість, то такі екзотичні породи як мербау та венге є достатньо стійкими до перепаду вологи, а от при виборі деревини кемпас потрібно пам`ятати, що вона чутлива до перепадів вологи. Тепер розглянемо ці доволі незвичні породи деревини для нас більш детально.

Міцна, зносостійка, насичена маслами – це все про венге. Ця порода темна, практично кольору червоного дерева з оригінальним малюнком. Це достатньо дороге підлогове покриття, проте виглядатиме воно вишукано та неперевершено, а служитиме на протязі довгого періоду часу.

Благородний коричневий колір із золотистими прожилками, насиченість маслами, надзвичайне стійкість до гниття та грибків – це все про індонезійську породу дерева мербау.

Ефектний золотисто-оранжевий колір, висока твердість та щільна структура – це безперечно деревина кемпас. Вона стійка до царапин, проте, як ми вже згадували раніше, реагує на перепади вологи.

Найчастіше у несучому прошарку паркетної дошки виробники використовують деревину хвойних порід: сосну, ялину, зрідка гевею чи південне дерево із смолистою деревиною. Цей прошарок забезпечує міцність та стабільність підлоговому покриттю. Якщо вас цікавить, що краще: дво- чи триполосна паркетна дошка, прочитати про це ви зможете в нашій попередній статті.

Який тип замка найкращий?

Замок – це надзвичайно важливий елемент підлогового покриття. Саме від нього залежить щільність прилягання планок, тому від нього залежить і довговічність, і хороший вигляд вашої підлоги. Тому якщо ви плануєте тривалий термін експлуатації вашої паркетної дошки, найкраще вибрати покриття із системою замків Uni Clinic або T-lock, які вважаються по праву найкращими.

Що краще – масляне покриття чи лакове?

Лаком паркетну дошку покривають на спеціальному обладнанні, у заводських умовах. На першому етапі на деревину наноситься шпаклівка, потім грунтівка, яка скріплює верхній шар та припіднімає незначні ворсинки, які у наступному етапі зішліфовуються. Лише тепер, коли деревина ідеально гладка, на неї наноситься сім шарів лаку.

Наступний етап – закріплення гарячим пресуванням. Для цього дошки розміщують у повітряній камері, де вони не лише просушуються, але і проходять обробку ультрафіолетовим промінням, яке приймає участь у затвердінні лакового покриття, що дозволяє використовувати водорозчинні акрилові лаки. Акрилові лаки – це лаки на водяній основі, без ацетонів та формальдегідів, вони екологічно чисті та абсолютно безпечні.Паркетна дошка гуртівня - вибір дерева

При покритті паркетної дошки маслом ми отримуємо оксамитову поверхню без блиску. Воно підкреслює її елегантний малюнок, дозволяє милуватися багатими відтінками натуральної деревини. Масло – це повністю безпечний з екологічної точки зору матеріал. Масло проникає глибоко всередину дошки, проте не порушує природнього процесу “дихання” дошки. Проте таке покриття потребує специфічного догляду, його потрібно раз у чотири місяці обробляти препаратами на восковій або масляній основі.  

Якщо після прочитання інформаційної статті ви вирішили перейти безпосередньо до її покупки, зробити це ви зможете і на сторінках нашого магазину.

Ми розуміємо, що вибір такого підлогового покриття як паркетна дошка є надзвичайно широким, проте сподіваємося ми частково допомогли вам зрозуміти, яке підлогове покриття підійде найкраще саме до вашого інтер`єру, щоб не тільки стати його окрасою, але і служити багато років.

Summary
Review Date
Reviewed Item
Огляд матеріалу при виборі паркетної дошки
Author Rating
41star1star1star1stargray