Обрати сторінку

Міжкімнатні двері Меранті

Двері Меранті у Львові – найширший асортимент у ексклюзивного дилера Дім підлоги та дверей

Вибираючи у надзвичайно широкому асортименті міжкімнатних дверей, ми орієнтуємося на оптимальне співвідношення ціна-якість. У цьому сегменті свою нішу упевнено зайняли у Львові двері Меранті. Виготовлені із високоякісної деревини чи шпоновані деревиною, ці вироби стануть окрасою не тільки житлового приміщення, але і офісу, готелю чи салону краси. Український виробник, який на ринку уже понад двадцять років, не тільки завоював хорошу репутацію, але і впевнено її підтверджує із року в рік.

Меранті – вишукані двері та демократична ціна

Двері Меранті ЛьвівНезважаючи на високу якість продукції двері Меранті можуть похвалитися, що у них доступна ціна. Це саме той випадок, про який говорять “вибір на будь-який смак та гаманець”. Фабрика Меранті при виробництві своєї продукції використовує не тільки високоякісну деревину, але і найкращу італійську фурнітуру, яка без проблем прослужить вам багато років. Самі двері виробляються на обладнанні західноєвропейських виробників та покриваються екологічно безпечними лаками. Здійснюючи жорсткий цілодобовий контроль за виробництвом своєї продукції фабрика Меранті гарантує безпечну та довготривалу її експлуатацію.

Двері меранті – ексклюзивність та довговічність

Міжкімнатні двері МерантіКомпанія Меранті, дбаючи про клієнтів, постійно оновлює свій модельний ряд, створюючи все нові колекції. Дверні полотна, як глухі, так і оздоблені художньо оформленим склом, прикрашені камінцями Сваровскі та із фрезерованими орнаментами, стануть окрасою та нададуть ексклюзивності вашому помешканню,  підкреслять статус господаря та хороший смак господині. Двері Меранті – це втілення найоригінальніших дизайнерських рішень та найсміливіших побажань власника оселі.

Детально ознайомитися із колекцією міжкімнатних дверей Меранті можна у нашому магазині-салоні “Дім підлоги та дверей” на ринку “Південний” у місті Львові. Ми раді вас бачити кожного дня, крім понеділка.

Summary
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
5 based on 1 votes
Brand Name
Меранті
Product Name
Міжкімнатні двері