Обрати сторінку

Міжкімнані двері Папа Карло

Міжкімнатні двері Папа Карло у Львові

Харківська фабрика дверей “Папа Карло”, яка на ринку України ще з 1996 року, позиціонує себе як підприємство, що створює двері з любов’ю та душею. Тільки виготовлена із високоякісної деревини продукція може стати шедевром, окрасою будь-якого інтер’єру, від стриманої класики до передового авангарду. Оглянути та придбати кращі зразки міжкімнатних дверей “Папа Карло” у Львові можна у нашому магазині-салоні “Дім дверей та підлоги”, що знаходиться на ринку “Південний”, у торговому центрі “Будмаркет”. Якщо у вас виникнуть запитання при перегляді фотографій дверних конструкцій на нашому сайті, завжди можна отримати висококваліфіковану та вичерпну консультацію у телефонному режимі від наших менеджерів.

Двері фабрики Папа Карло – оптимальний вибір для будь-якого помешкання

Ми у магазині-салоні “Дім підлоги та дверей” у Львові пропонуємо унікальні рішення для не тільки для вашого помешкання, двері компанії “Папа Карло” можуть вдало доповнити інтер’єр офісного приміщення. Адже двері цієї компанії мають багато переваг: широкий модельний ряд (двері шпоновані, із масиву, дерев’яні конструкції), використання високоякісної фурнітури, бездоганна якість, що відповідає усім європейським вимогам, тривалий термін експлуатації. Дверні конструкції фабрики виробляються за оригінальною італійською технологією. Придбана у нашому магазині-салоні дверна конструкція від фабрики “Папа Карло” стане окрасою та родзинкою вашого інтер’єру демонструючи гостям ваш бездоганний смак. Також в нашому салоні ви знайдете широкий вибір вхідних дверей, які стануь вашим надійним захисником.

Найбільший вибір міжкімнатних дверей у Львові та оптимальна ціна

Ознайомившись у нашому магазині-салоні “Дім підлоги та дверей” із колекцією міжкімнатних дверних конструкцій “Папа Карло” ви переконаєтеся, що у нас цей харківський бренд представлено найширше у Львові, у ціновому діапазоні, що влаштує найвибагливішого клієнта. Придбавши двері цього виробника, що експорується у багато країн Західної Європи, ви не тільки підкреслите свій статус та відмінний смак, ви створите у своєму помешканні затишну атмосферу та гармонію.

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1stargray
Aggregate Rating
5 based on 1 votes
Brand Name
Папа Карло
Product Name
Міжкімнатні двері
Price
2500