Обрати сторінку

Міжкімнатні двері

Купити міжкімнатні двері у Львові

Ви вирішили зробити вдома ремонт і для втілення задуму дизайнера вам потрібні оригінальні міжкімнатні двері? Чи за задумом вашого дизайнера мають бути класичні двері із натурального масиву? Можливо, вас цікавить економ-варіант і ламіновані дверні конструкції – саме для вас? Після візиту до нас у магазин-салон “Дім підлоги та дверей”, який знаходиться у Львові на території торгово-виробничого комплексу “Південний” у торговому центрі Будмаркет, ви зможете втілити усі найсміливіші задуми дизайнера, зробити інтер’єр свого будинку чи квартири саме таким, яким ви давно його бачили у своїх найсміливіших фантазіях. Для самої покупки не обов’язково одразу відвідувати салон, а можна ознайомитися із нашими пропозиціями та переглянути каталог продукції на сайті, де знайдете опис кожної окремої моделі дверей. А для того, щоб отримати вичерпну консультацію наших менеджерів, зателефонуйте за номером +38-067-259-76-11. і професіонали нададуть вичерпні відповіді на всі питання, які можуть у вас виникнути при виборі дверних конструкцій.

Широкий асортимент дверей за розумні гроші

міжкімнатні двері львівОскільки дверні конструкції вже давно виконують функції не тільки звукоізоляції та захисту особистого простору, але і несуть велике естетичне навантаження та мають органічно втілюватися у дизайн вашого помешкання, до їх вибору потрібно підходити зі всією відповідальністю. Якщо ви хочете додати своєму помешканню простору та світла, варто використовувати дверні конструкції, у яких велику площу займають елементи зі скла. Якщо ви бажаєте у своїй кімнаті усамітнюватися, вам краще вибирати глухі двері без скляних елементів із хорошою звукоізоляцією. Саме у нашому салоні ви зможете ознайомитися із найбільшою експозицією дверних конструкцій у Львові. Двері із натурального масиву, шпоновані, ламіновані двері, скляні чи пластикові, двері на будь-який смак чи гаманець, із найрізноманітнішими способами відчинення (орні, розсувні, хиткі, одностулкові та двостулкові). Для того, щоб переконатися у правдивості наших слів, перегляньте запропонований вам каталог вище на нашому сайті і переконайтеся, що ми перерахували ще не всі переваги нашого магазину-салону.

Міжкімнатні двері від відомих брендів

До переваг нашого магазину відноситься і те, що у салоні представлені двері як широко відомих брендів, так і вітчизняних виробників найкращої якості. Окрім цього вас приємно здивує наша цінова політика, адже для постійних клієнтів у нас діє гнучка система бонусів та знижок, також у салоні регулярно проходять цікаві акції.

Якість та гарантія – чому варто купувати саме у нас

На дверні конструкції, придбані у магазині-салоні “Дім підлоги та дверей” ми надаємо гарантію при умові дотримання правил догляду за ними. Ми пропонуємо вам лише двері виконані із екологічно чистих матеріалів, які відповідають сертифікатам міжнародного зразка, оснащені найкращою якісною фурнітурою. Завітавши до нас, ви зможете підібрати необхідні вам дверні конструкції не лише для вашого помешкання, вони стануть окрасою та вдало доповнять дизайн вашого офісу, магазину чи іншого нежитлового приміщення. За бажанням клієнта ми здійснюємо не тільки доставку у межах Львова, але і проводимо встановлення дверних конструкцій, придбаних у нашому магазині-салоні. Також в нашому салоні ви можете купити броньовані двері з гарантією від виробника. Сподіваємося, що ми переконали вас відвідати наш магазин-салон “Дім підлоги та дверей”, який має надзвичайно зручне розташування на ринку “Південний” у Львові та впевнитися у тому, що все, із чим ви ознайомилися на нашому сайті і справді є у нас в наявності за доступними цінами та найкращої якості, а наші продавці-консультанти надають найвичерпнішу інформацію на будь-яку позицію із асортименту магазину.

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
5 based on 1 votes
Brand Name
Дім підлоги та дверей
Product Name
Міжкімнатні двері