Обрати сторінку

Вхідні двері

Вхідні двері у Львові в салоні-гуртівні Дім підлоги та дверей

Усі ми знаємо вислів “Мій дім – моя фортеця”. У сучасному світі надійність стоїть чи не найпершому місці при виборі дверей. Чи це вхідні двері із вулиці, чи у багатоквартирному будинку – стійкість до злому є найпершим критерієм, на який ми орієнтуємося при виборі вхідних дверей. У дверній конструкції всі елементи взаємоповязані, тому високоякісним має бути усе: петлі, замок, коробка, і власне, саме дверне полотно. Адже ці чотири елементи найбільш відповідальні за надійність ваших вхідних дверей. Окрім надійності та протизломності, вхідні двері мають відповідати таким критеріям як пожежостійкість і тепло та звукоізоляція. Ізюминкою бренду Steelguard є те, що їхні вхідні двері мають вогнетривке покриття, яке здатне забезпечувати протипожежний захист на протязі 40-ка хвилин. Також усі вхідні двері, які представлені у нашому магазині “Дім підлоги та дверей” мають високоякісний наповнювач, який забезпечує найкращу ступінь звукоізоляції, і що важливо у холодну пору року, високу ступінь теплоізоляції.

Броньовані двері у Львові

Броньовані двері Steelguard – ваш надійний захисник

Презентабельний зовнішній вигляд та надійність ставлять двері бренду Steelguard у один ряд із найкращими виробниками вхідних дверей не тільки в Україні, адже їх вже давно експортують у найближчі зарубіжні країни. Масивні ребра жорсткості та важке дверне полотно ніяким чином не створюють труднощів при користуванні дверима, тому що саме на ергономіку компанія звертає велику увагу. Виготовлені із високоякісних матеріалів, ці дверні конструкції володіють надзвичайною не тільки звуко- та теплоізоляцією, але і відповідають усім протиударним та димоізоляційним вимогам.

Дім підлоги та дверей – широкий асортимент при низьких цінах

У нашому магазині ви знайдете двері на будь-який смак та гаманець, ми займаємо нішу від бюджетних до елітних вхідних дверей, виконаних із масиву. Двері виконані із природних матеріалів екологічно безпечні, надійні та мають багату фактуру. Такі вхідні двері гармонійно впишуться у загальний ансамбль вашого будинку та підкреслять, що тут проживає людина із вишуканим смаком, справжній естет. Такі дверні конструкції вирізняються оригінальним зовнішнім виглядом та привабливістю, яка не втрачається з роками, вони бувають справжнім витвором мистецтва. Вони можуть служити не одне десятиліття і бути гордістю не одного покоління.
Відвідавши наш магазин “Дім підлоги та дверей”, який має зручне розташування на території торгово-виробничого комплексу “Південний” у торговому центрі Будмаркет, ви переконаєтеся, що ми пропонуємо найкраще. Ознайомившись із нашими пропозиціями у галереї товарів на сайті магазину, ви можете звернутися за додатковою інформацією до наших консультантів, зателефонувавши за номером 097-08-53-524 та отримати вичерпні відповіді на усі запитання, які вас зацікавили. Придбавши у нас вхідні двері, ви можете бути впевненими у їхній якості і надійності, що вони стануть хорошою перепоною для “непроханих гостей”, якщо вони надумають пробратися у будинок за вашої відсутності. За умови придбання вхідних дверей у нашому магазині-салоні, ми здійснюємо доставку у межах Львова та надаємо гарантію на конструкції при умові правильного догляду за ними.

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
5 based on 1 votes
Brand Name
Дім підлоги та дверей
Product Name
Вхідні двері