Обрати сторінку

Коркова підкладка

Коркова підкладка – найширший у Львові асортимент та демократична цінова політика

При укладанні покриття на підлогу потрібно починати із укладання підкладки під нього. Адже підкладка є обов’язковим елементом у багатошаровій конструкції підлогового покриття, тому при пошкодженні дорогої підлоги виробник не буде розглядати ваших претензій, якщо вона була покладена без підкладки. Найчастіше у таких випадках використовується коркова підкладка, яку виробляють із подрібненої кори коркового дуба, що пресується у листи різної товщини, підкладка може бути також і у рулонах. Переваги її очевидні: екологічно чиста, термоізолююча, шумопоглинаюча, надзвичайно довговічна, не гниє, стійка до гризунів та комах, не пліснявіє, згладжує дрібні погрішності на чорновій поверхні, сприяє рівномірному розподілу навантаження по всій площі, запобігає забрудненню замкової системи пилом, що піднімається із бетонної основи. Ще коркова підкладка може бути звичайна, яку виробляють лише із кори коркового дуба без домішок, гумово-коркова, виготовлена із гранул корку і каучуку та бітумно-коркова, при виробництві якої використали крафт-папір, просочений бітумом та коркову крихту. У нашому магазині-салоні “Дім підлоги та дверей” ви знайдете найширший асортимент коркової підкладки у Львові. У рулонах та листами, товщиною від 2 мм до 3 мм, виготовлену із корку без домішок та гумово-коркову. Вибравши потрібну вам позицію ви будете ще і приємно вражені нашою демократичною ціновою політикою.

Купити коркову підкладку у Львові ціна

Пробкова підкладка під паркетну дошку у Львові

Найчастіше коркову підкладку використовують під паркетну дошку, адже термін її експлуатації прямопропорційно залежить від якості підкладки. А купуючи дороге покриття на підлогу ми розраховуємо на довготривалу його експлуатацію. Тому придбавши паркетну дошку варто одразу подбати і про високоякісне коркове покриття під неї, а закупити це в комплексі  у Львові можна у нашому магазині.

Коркова підкладка під ламінат за мінімальною ціною

Також коркове покриття широко застосовують і при укладці ламінату. Фінансова сторона є важливим аргументом при виборі ламінованої підлоги та підкладки, проте слід пам’ятати і про те, що підлога, покладена на корок, служитиме значно довше і його вартість окупить себе при довготривалій експлуатації. Якщо ж все таки потрібно ламінат замінити, то у більшості випадків коркове покриття залишається неушкодженим і його можна використати при повторній укладці підлоги.

Чому варто купити пробкову підкладку саме у нашому магазині?

Отримати значно більше інформації можна у наших професійних консультантів у магазині-салоні “Дім підлоги та дверей” у Львові, що розташований на ринку “Південний” у торговому центрі “Будмаркет”. На додаткові запитання, що виникли у вас при перегляді сайту, можна отримати найвичерпнішу відповідь у телефонному режимі. Ознайомившись із найширшим асортиментом паркетної дошки, ламінату та коркового покриття під них ви неодмінно захочете відвідати наш магазин і зробити покупки, а ми завжди чекаємо на вас, крім понеділка.

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
4.5 based on 2 votes
Brand Name
Wicanders
Product Name
Коркова підкладка
Price
450