Обрати сторінку

Купити підлогу у Львові

“Дім підлоги та дверей” – найбільший магазин підлоги у Львові

Здійснюючи вдома ремонтні роботи ми розуміємо, наскільки важливе місце у дизайні квартири чи будинку посідає підлога. При виборі цього покриття потрібно враховувати певні моменти, які можуть виникнути при його експлуатації. Вибираючи підлогове покриття потрібно врахувати його властивості і те, як воно буде себе поводити у приміщенні, тому що воно має свої певні властивості та експлуатаційні характеристики. Основним критерієм при виборі підлоги має бути те, для чого ми хочемо використовувати дане приміщення. Відвідавши у Львові магазин “Дім підлоги та дверей”, ви зможете ознайомитися із найбільшим у регіоні асортиментом підлогового покриття.

Коркова підлога – екологічний вибір для теплої підлоги

У сучасному світі ми в першу чергу звертаємо увагу на екологічність та безпечність підлоги. Коркова підлога – це ідеальне, дещо екзотичне підлогове покриття, яке найбільше підходить для дитячих кімнат та спалень. Виготовляється із кори коркового дуба (вона знімається вручну). Дерево при цьому мінімально страждає, нарощує нову кору і через певний час повністю відновлюється (при цьому кожна наступна кора якісніша за попередню, а найкраща – із 150-літніх коркових дубів). Це покриття, по якому можна ходити босоніж у будь-яку пору року. Тепле, не вбирає пилюку, невибагливе у прибиранні, не накопичує статичної енергії, володіє найкращими звукоізолюючими властивостями, пружинить при ходьбі (що важливо для здоров’я суглобів та хребта). Адже визначаючи ступінь комфорту підлоги ми звертаємо увагу і на зручність ходьби по ній. Окрім цього, коркове плитка буває різноманітних розмірів та кольорів, що дає дизайнеру при оформленні дитячої кімнати необмежені можливості. Така кімната виглядає цікавою, яскравою, неординарною та екзотичною.

Ламінована підлога за мінімальною ціною у Львові

Ламінована підлога на сьогоднішній день займає лідерські позиції серед продаж підлогових покриттів. Недорога, стійка до зовнішніх впливів, легка у монтажі, невибаглива при прибиранні, із найширшою палітрою малюнків та кольорів (найчастіше імітує натуральну породу дерева, може бути “під мармур”, “під граніт” і ін). Якщо у вас є домашні улюбленці, то можна не хвилюватися , що вони пошкодять таке покриття, як і ніжки меблів чи жіночі підбори. Недоліком ламінату вважається його ненатуральне походження. Це покриття повністю штучне, яке до того ж не можна шліфувати, тому при пошкодженні потрібно повністю замінити деформований елемент. При цьому тут є і його велика перевага, адже замінюючи один елемент нам не потрібно переробляти покриття всієї кімнати. Окрім цього, ламінована підлога є відносно довговічною (при правильній експлуатації – до 15 років). Як бачимо, недоліків у ламінату небагато, а враховуючи елегантний вигляд та фактурне покриття, його на перший погляд не відрізнити від якісної паркетної дошки. Завітавши у наш магазин “Дім підлоги та дверей”, ви зможете ознайомитися із найширшим асортиментом ламінованого підлогового покриття за мінімальною ціною не тільки у Львові, але і у західному регіоні.

Підлога з масиву або паркетна дошка – елегантний вибір для вашого помешкання

Елітним покриттям для сучасного помешкання вважається масивна або паркетна дошка, яка підкреслить ваш бездоганний смак та матиме завжди презентабельний вигляд. Таке покриття є високоекологічним, довговічним, вишуканим. Неповторна текстура та покриття натурального дерева дарують відчуття тепла, комфорту, При потребі підлогу можна неодноразово циклювати та оновлювати і вона на довгі роки залишатиметься в ідеальному стані. Єдиним недоліком такого покриття є його ціна, проте слід врахувати те, що і прослужить таке покриття найдовше, підкреслюючи при цьому ваш статус та успішність. Тому не дивно що воно є найбажанішим для покриття як у заміських будинках, так і у квартирах.

Підлогове покриття з підігрівом

Якщо ви прагнете затишку та комфорту, якщо у вас вдома є малі діти, то вам варто також звернути увагу на підлогу із підігрівом. Для покриття такої підлоги може підійти як керамічна плитка, так і високоякісний ламінат чи паркетна дошка. При цьому у ламінату та паркетної дошки перевагою є те, що влітку, коли опалення вимкнуте, керамічна плитка стає холодною, а паркетна дошка чи ламінат не викликають дискомфорту при дотику.  Проте слід врахувати те, що для покриття з підігрівом підійде лише спеціальний ламінат чи паркетна дошка, тому це обов’язково слід  уточнити у менеджера чи продавця-консультанта у магазині.

Найширший у Львові асортимент паркетної дошки, ламінату та коркової підлоги

Якщо ми вас зацікавили і ви вирішили переконатися у правдивості вищепереліченого, завітайте у наш магазин “Дім підлоги та дверей”, який розташований на території торгово-виробничого комплексу “Південний” у торговому комплексі “Будмаркет” та переконайтеся у всьому самі. У нас представлено підлогове покриття найвищої якості для різноманітних категорій населення, широкого спектру застосування від заміських будинків та квартир до офісів, готелів, магазинів і інших нежитлових приміщень. Ознайомившись у галереї на нашому сайті із асортиментом представленої продукції, ви можете звернутися за консультацією до наших менеджерів не виходячи із дому, у телефонному режимі. Так ви отримаєте найповнішу інформацію про товар, який вас зацікавив, та вичерпні відповіді на усі запитання, що у вас виникли.

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
no rating based on 0 votes
Product Name
Підлога Львів
Price
HRN 260