Обрати сторінку

Коркова підлога за оптимальною ціною та найширшим у Львові асортиментом

Коркова підлога Львів – це салон Дім підлоги та дверей на Південному

На сьогоднішній день у Львові на ринку існує надзвичайно багатий вибір підлогового покриття. Ми маємо можливість вибирати на свій смак та гаманець те, що нас влаштовує і що ідеально підкреслить задум дизайнера. Це може бути звичайна масивна дошка, вишукана паркетна дошка, класичний паркет або широковідомий ламінат. Надзвичайної популярності за останні кілька років у Львові набула коркова підлога. У неї не тільки прекрасні експлуатаційні характеристики, але коркова підлога має також і  приємні ціни. Купити коркову підлогу у Львові можна і у нашому магазині dveritapidloha.com.ua за демократичними цінами та можливістю вибору серед розмаїття кольорів та розмірів. Окрім підлогового покриття, часто пробку використовують в коркових шпалерах. Таке підлогове покриття, як пробкова підлога, характеризується високою екологічністю, довговічністю та прекрасною якістю.

Ціна коркової підлоги високої якості у Львові

Коркова підлога цінаДавайте попробуємо розглянути переваги коркового покриття більш детально. Ми всі знаємо, що виробляють його із високоякісної кори коркового дуба, тому, безумовно, цей матеріал є високоекологічним. Це дещо екзотичне покриття чудово доповнює будь-який інтер’єр, адже воно буває не тільки приємних пастельних кольорів, але і яскравих та незвичних. Тому пробкова підлога може надати приміщенню тепла та затишку, а може і зробити його яскравим та драйвовим. За правильного догляду така підлога служитиме багато років, єдине чого вона боїться – це гострих жіночих шпильок, металевих ніжок стільців чи гострих кігтів домашніх улюбленців. Сам догляд за покриттям надзвичайно простий – достатньо звичайного вологого прибирання, без спеціальних домішок та хімічних засобів. Окрім своєї основної функції коркова підлога виконує і додаткові: є хорошим звуко- та теплоізоляційним матеріалом, амортизує кроки при ходьбі (за висновками лікарів – позитивно впливає на суглоби та спину), не втрачає форми від навантаження (якщо переставити меблі, то не буде виїмок від ніжок, за кілька секунд покриття вирівнюється). Також з метою амортизації часто використовується коркова підкладка, яка має чудові теплоізолюючі властивості.

Пробкова підлога – її види та типи з`єднання

Паркетна дошка ЛьвівКоркова підлога може бути клеюча або плаваюча. Клеюча пробкова підлога може монтуватися навіть у ванних кімнатах, адже матеріал проходить обробку спеціальним розчином. Таке покриття доступне плитами (розмір 60 на 30 см, 45 на 45 см та 30 на 30 см). Плаваюче покриття за принципом монтажу дещо нагадує ламінат, адже укладається за допомогою замкових з’єднань або клею. Також продовгуватий розмір панелі 90 на 18,5см дещо має схожість із ламінованим підлоговим покриттям. Оскільки ламінат у монтажі надзвичайно простий, то відповідно і коркове покриття можна монтувати без досвіду роботи у цій сфері. Ця робота, при потребі, може виконуватися дорослою людиною, навіть якщо вона не спеціаліст у цьому напрямку. Проте вона повинна знати, що перед монтажем плити потрібно потримати у кімнаті на протязі двох днів для акліматизації. Також потрібно звернути свою увагу на те, що при монтажі пробкової підлоги потрібно не забувати залишати проміжок між покриттям і стіною 5-10мм, щоб не виникли деформації від перепадів температури чи вологості у приміщенні. Пізніше ці проміжки заховаються під плінтусом. Також в нашому салоні-гуртівні ви можете замовити паркетну дошку та ламінат з доставкою по Львову.

Отже, як ми вже побачили, коркова підлога – це унікальний природній матеріал, його можна монтувати у приміщеннях із найрізноманітнішим призначенням чи дизайном. Воно надзвичайно стійке, незважаючи на свою пружність. Адже у бібліотеці Конгресу США, незважаючи на надзвичайно великий потік відвідувачів, таке покриття служить уже більше ніж 200 років. Купуючи коркову підлогу, ви одночасно дбаєте про своє самопочуття, настрій та здоров’я. Адже пробкова підлога – це синонім затишку, комфорту та екологічності.

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
5 based on 1 votes
Brand Name
Wicanders
Product Name
Коркова підлога
Price
1200