Обрати сторінку

Haro

Ламінат Haro у Львові – найширший асортимент у Львові

Вам потрібен ламінат, який не відрізнити від натуральної деревини? Хочете ствоворити удома автентичний інтер’єр? Потрібна високоекологічна продукція чи у сім’ї є алергіки? Потрібно візуально збільшити приміщення? На усі ці запити є одна відповідь – Львів, ламінат, Haro. Адже звернувши увагу на цей високоякісний продукт, вироблений у Німеччині, отримаєте саме те, що влаштовуватиме вас за всіма параметрами. У нашому магазині-салоні “Дім підлоги та дверей” ви зможете ознайомитися із найширшим асортиментом цього бренду не тільки у Львові, але і у Західній Україні. У цього продукту німецького виробництва найкращі характеристики: високоекологічний (відзначений знаком якості ЄС та знаком екологічної чистоти “Голубий ангел”), зносостійкий та довговічний (збільшено термін гарантійного користування до 25 років), простий безклейовий монтаж (система Top Connect на сьогоднішній день вважається найпростішою та найкращою системою для монтажу ламінату), завдяки використанню технології Cofort Tec, це найтихіше ламіноване покриття у світі (шум у приміщенні зменшується на 60 %), чудово переносить спеку та не вигорає на сонці, стійкий до гострих каблучків та простий у догляді.

Ламінат Харо за мінімальною ціною у Львові

Проте чи не найважливішою перевагою ламінованої підлоги Харо є її доступність для будь-якого гаманця. Відвідавши наш магазин та ознайомившись із асортиментом ламінату, що представлений у нас, ви обов’язково оберете саме те, що ідеально впишеться у ваш інтер’єр, підкреслить ваш задум та втілить найвибагливішу мрію. Вибрати та купити ламінат у нас – це позбавити себе довгих безрезультативних походів по магазинах та невдалих пошуків у інтернеті, тому що такого співвідношення “ціна-якість” ви не знайдете у жодному магазині Львова. Для постійних клієнтів у нас передбачені бонуси та суттєві знижки, а також діє доставка у межах Львова.

Ламінат Haro ціна Львів

Чому купити ламіновану підлогу Haro варто саме у нашому магазині?

Сподіваємося, ми переконали вас оглянута галерею товарів нашого магазину на сайті і при виникненні найрізноманітніших запитань завжди можете звернутися у телефонному режимі до наших високопрофесійних консультантів, які нададуть вичерпні відповіді та професійні консультації, що вдовольнять найвибагливішого клієнта. Детальніше оглянути та обрати ламінат, який відповідатиме усім вашим вимогам, можна у нашому магазині-салоні “Дім підлоги та дверей”, що розташований у надзвичайно зручному місці на ринку “Південний” у торговому комплексі “Будмаркет”. Прийнятна ціна, висока німецька якість, високопрофесійні консультації, приємне обслуговування – все це ви знайдете саме у нашому магазині.

ламінат Haro купити Львів