Обрати сторінку

німецький ламінат Classen у Львові

Ламінат Classen – найширший асортимент у Львові за оптимальною ціною

Ламінована підлога всесвітньо відомого німецького бренду Classen вирізняється високою якістю, екологічністю, довговічністю та чудовим дизайном. Головною відмінністю ламінату цього виробника є імітація текстури таких порід дерева як дуб, бук, горіх, кипарис, вишня і інших. Підлогове покриття Классен буде виглядати неперевершено як в домашньому інтер’єрі, так і в офісному приміщенні, надаючи йому вишуканості та презентабельності.

Классен – гарантія якості та надійності ламінованої підлоги

купити німецький ламінат Classen у Львові ціна

Компанія Классен не перестає вдосконалювати свою продукцію та комплектуючі до неї. Ламінат цього виробника вважається особливим завдяки замку Classen Megaloc на торцьовій стороні, який дозволяє у три рази пришвидшити процес монтажу підлоги.
Багатьох хвилює легкість монтажу підлогового покриття, який починається традиційно: панелі з’єднуються по довжині, а на паз уже покладеного першого ряду підлоги накладається шип під кутом до самої дошки. Під час з’єднання потрібно опустити та злегка притиснути дошку, при цьому ви почуєте легеньке клацання, що означає правильність з’єднання. Ця система дозволяє монтувати підлогу навіть одній людині та гарантує стабільність з’єднання на стиках підлоги, проте при першій необхідності її можна легко розібрати.

Чому ламінат Classen варто купити саме у нас?

Ламінат Classem Львів ціна

Якщо ви хочете отримати якісне підлогове покриття, яке перевершує усіх конкурентів – придбайте ламінат німецького бренду Classen. Додатковий вологостійкий захист швів – це одна із його унікальних якостей. При з’єднанні ламінованих пластин воскові суміші, поєднані у певній пропорції, переміщуються доверху. При цьому у місці з’єднання між шипом та пазом створюється ущільнення. Завдяки інноваціям ламінована підлога німецького виробника вигідно відрізняється від продукції конкурентів. Німецька якість, вишукана елегантність стилю, доступна вартість – це речі, які надають підлоговому покриттю Классен пріоритет при виборі ламінату.

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
2 based on 2 votes
Brand Name
Classen
Product Name
Ламінат