Обрати сторінку

Tarkett

Ламінат Tarkett у Львові

Виробництво ламінованої підлоги Таркет зосереджено у країнах Західної Європи, цим і пояснюється його надзвичайно висока якість та надійність, яких ви не зустрінете у жодного виробника із цього сегменту у світі. Ламінат Таркет імітує надзвичайно рідкісні та дорогі породи натуральної деревини, тому виглядає це покриття завжди елегантно та вишукано. Це підлогове покриття надзвичайно міцне (у домашніх умовах воно прослужить і 15 років, що для ламінату є показово), у нього чудові антистатичні властивості (для використання у офісах цей показник є надзвичайно важливим), хороші звукопоглинаючі та вологостійкі характеристики (що дозволяє використовувати його у ванній кімнаті, кухні та навіть дитячій). Окрім цього, Таркет оснащено унікальною замковою системою, що дозволяє якісно та швидко монтувати це покриття, без перекосів та щілин. У Львові ознайомитися із ламінованим покриттям Таркет можна у магазині-салоні “Дім підлоги та дверей”. У нас цей східноєвропейський бренд представлено у широкому асортименті та за прийнятними цінами.

Ламінат Tarkett ціна Львів

Ламінат Таркет за мінімальною ціною у Львові

Виробники ламінату Tarkett пропонують найвищу німецьку якість та найдемократичнішу ціну – в цьому і є запорука успіху цього бренду. Найприйнятнішу ціну на підлогове покриття Таркет не тільки у Львові, але і у Західній Україні, ви знайдете у нашому магазині. Ламінат Таркет і приваблива ціна – це те, що ви точно отримаєте у магазині-салоні “Дім підлоги та дверей”.

Де можна купити ламінат Tarkett у Львові?

Купити ламінат Таркетт у Львові

Переглянувши нашу експозицію бренду Таркет на сайті магазину, ви обов’язково знайдете те, що підкреслить ваш вишуканий інтер’єр та бездоганний смак. Для детальнішого ознайомлення запрошуємо вас відвідати у Львові наш магазин-салон “Дім підлоги та дверей” на ринку “Південний” у торговому комплексі “Будмаркет”. На усі питання, що виникли у вас при перегляді нашої галереї на сайті ви отримаєте висококваліфіковану консультацію у телефонному режимі від наших менеджерів. У нас  найширший вибір ламінованого підлогового покриття бренду Таркет не тільки у Львові, але і у Західній Україні, тому синонімом словосполучення “ламінат Львів” стає словосполучення “Дім підлоги та дверей”.