Обрати сторінку

Ламінат Weninger у Львові – найширший асортимент та демократична цінова політика

Власником бренду Weninger є компанія NOVA, яка одночасно є і його основним дистриб’ютером. Заснована 2005 року в Австрії ця компанія стрімко розвивалася та за невеликий проміжок часу зуміла зайняти свою нішу серед виробників ламінованого підлогового покриття у Європі. Виробник завжди намагається запропонувати своїм клієнтам та діловим партнерам настільки вигідні умови, що вони неспроможні від них відмовитися. Використовуючи високоякісні матеріали та застосовуючи найсучасніші технології, компанія Weninger зуміла завоювати прихильників своєї продукції не тільки у своїй країні, але і у цілому світі. Бренд пропонує на вибір кілька своїх сучасних та вишуканих колекцій, класу стирання АС3, АС4, та АС5, товщиною від 7мм до 12мм. Ознайомитися із ними можна у магазині-салоні “Дім підлоги та дверей”, адже саме у нас представлено найширший асортимент цього західноєвропейського бренду у Львові. До того ж ви знайдете у нас найприємніші ціни на ламінат цього сегменту.

Ламінована підлога Венінгер – низька ціна на преміальна якість

Окрім того, що ламінат компанії Weninger представлено у надзвичайно широкій палітрі кольорів, у нього багато інших переваг. Він надзвичайно стійкий до подряпин та ударів, довговічний, шумопоглинаючий та простий і надійний при монтажі. До того ж, ламінат можна використовувати для підлогового покриття з підігрівом. Щодо естетичної сторони, то завдяки фасці, яка присутня у деяких колекціях по периметру дошки, таке покриття виглядає завжди елегантно та вишукано. Наприклад, при виробництві колекції Premium задіяно найновіші технології, за допомогою яких вдалося досягти ефекту натуральної зістареної деревини, кожну планку ламінату підкреслює чотирьохстороння фаска. Таке покриття виглядатиме неперевершено у прихожих чи камінних залах. Ви можете ознайомитися із представленою у нас продукцією бренду Weninger у галереї на сайті магазину-салону, для узгодження питань, що виникли, чи отримання додаткової інформації ви можете зателефонувати за номером і завжди отримати найвичерпнішу консультацію від наших менеджерів. Незважаючи на усі свої достоїнства, цінова політика компанії Weninger заслуговує на вашу увагу, при високій якості продукції вона залишається широкодоступною завдяки прийнятній та демократичній ціні. Ще у нас діє приємна система знижок та бонусів для постійних клієнтів.

Чому купити ламінат Weninger варто у нашому магазині?

Ознайомившись із пропозиціями на сайті чи відвідавши наш магазин-салон “Дім підлоги та дверей”, що розташований на ринку “Південний” у торговому центрі “Будмаркет” ви зможете особисто переконатися у всіх перевагах ламінату Weninger у своїй категорії. У нас ви отримаєте зрозумілі та повні консультації з усіх питань, що у вас виникли, близько оглянете та ознайомитеся із продукцією, що вас зацікавила, при потребі у нас діє доставка у межах Львова.  Підлогове ламіноване покриття бренду Weninger – це правильне рішення, яке завжди порадує вас своїм результатом, адже помешкання отримає неперевершену атмосферу гармонії та вишуканості, заворожить вас та ваших гостей незабутнім інтер’єром.