Обрати сторінку

Паркет (з масиву) у Львові

Матеріал: дуб та ясен

Товщина: 15-22 мм

Тонування на замовлення під клієнта

Замовити паркет:  097-08-53-524

або заповніть форму

[contact-form-7 id=”2572″ title=”Повідомлення замовлення товару”]

Паркет з масиву дуба та ясена – відмінний вибір для вишуканого помешкання

Все тече, все змінюється, а нові тенденції в світі моди, дизайну, архітектури або будівництва мають безпосередній вплив на наше життя. Ці зміни не пройшли повз дизайну інтер’єру, і актуальний асортимент паркету в повній мірі відображає ці нюанси. Продаж паркету ведеться з урахуванням сучасних уподобань. І куплений Вами паркет ясен або паркет дуб, стане головним елементом, що визначає унікальний стиль Вашого інтер’єру.

Продаж паркету в даний час демонструє широкий асортимент і велику різноманітність товарів. Однак напевно ви захочете побачити всі види паркету одночасно, щоб порівняти і прицінитися, щоб вибрати саме те, що потрібно і в наслідок не пошкодувати про свій вибір. Наш салон-магазин «Дім підлоги та дверей» надає вам чудову можливість побачити і об’єктивно порівняти всі види підлогових покриттів в одному місці, не витрачаючи час і сили на безрезультатні ходіння по ринках і магазинах, які займаються продажем паркету. У нас ви зможете переконатися, що ціна на паркет не тільки відповідає його якості, але і не обтяжує гаманець.

Дім підлоги та дверей – найширший асортимент паркету у Львові

Салон-магазин «Дім підлоги та дверей» з задоволенням пропонує вам найширший вибір підлогових покриттів як натуральних, так і штучних. Найвимогливіший покупець буде задоволений переліком якісних, стильних і актуальних підлогових покриттів, який є в нашому магазині. Ви зможете підібрати для свого інтер’єру найбільш підходящий по стилю, за колірною гамою, за текстурою і товщиною варіант. Це може бути паркет дуб або паркет ясен. Тут при бажанні можна оформити покупку на штучний паркет або на масивну дошку, на терасну дошку, паркетну дошку. Вашій увазі пропонуються пробкові підлоги, ламінат, спеціалізований спортивний паркет або натуральний лінолеум.

Дубовий паркет за спеціальним замовленням

Це традиційний паркет, який має довгу історію і перевірений часом. Паркет дуб володіє відмінною твердістю, надзвичайно стійкий до агресії вологи і має вельми ефектний малюнок в багатій градації благородного коричневого кольору. З плином часу колір такого паркету набуває глибину і насиченість.

Наш салон-магазин пропонує вашій увазі продукцію відомих світових брендів, провідних європейських і вітчизняних виробників. Баланс «паркет-ціна» зовсім не обтяжить ваш бюджет. Але найдосвідченіший і вимогливий естет зможе проявити свій бездоганний смак, вибираючи паркет у нас.

Купити паркет у Львові

   Салон – магазин «Дім підлоги та дверей» до кожного клієнта ставиться з розумінням і тактом. Продаж паркету в нашому розумінні – це оформлення покупки або ділова угода. Ми впевнені, що продаж паркету повинна супроводжувати повна вичерпна консультація по усіма додатковими питаннями.

  Кваліфіковані менеджери-консультанти допоможуть вам визначитися з вибором паркету, ознайомлять з актуальними технологіями укладання тієї чи іншої категорії підлогового покриття.

 

Summary
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
5 based on 1 votes
Product Name
Паркет з масиву